wtorek, 25 listopada 2014

The Crew coraz bliżej


Siemanko, dziś zajmiemy się grą wyścigową pt. The Crew. Jest to kolejna gra od Ubisoftu. Premierę swoją zaliczy 2 grudnia tego roku.The Crew to gra samochodowa z pełni otwartym światem, pozwalająca graczowi na rywalizację z innymi kierowcami na obszarze USA.


Jak przystało na rasową „ścigałkę”, gracze mają okazję wcielić się w role kierowców samochodów i spróbować swoich sił w emocjonujących wyścigach ulicami amerykańskich miast. Twórcy zadbali o szeroki asortyment dostępnych aut, z których wiele to licencjonowane modele uznanych producentów - w sumie znajdziemy tu ponad setkę dokładnie odwzorowanych wozów podzielonych na pięć różnorodnych kategorii.


Ambicją twórców było - zgodnie z hasłem reklamowym gry - by „gracze nigdy nie ścigali się sami”. Stąd duży nacisk na obecność rozbudowanych funkcji społecznościowych, pozwalających na płynne przechodzenie pomiędzy trybem jedno- i wieloosobowym. The Crew oferuje szereg wariantów rozgrywki przewidzianych m.in. do rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej ze znajomymi, bądź losowo dobranymi graczami. Jedną z najważniejszych cech gry jest otwarty świat - twórcy zaoferowali nam blisko 5000 mil kwadratowych terenu zlokalizowanego w USA, przeznaczonego do pełnej eksploracji i wypełnionego różnorodnymi atrakcjami: czekają na nas setki misji, wyścigów i zadań. Elementem składowym tej produkcji jest również kampania fabularna oferująca około 10 godzin rozgrywki – w jej trakcie bierzemy udział w historii dotyczącej sześciu różnych bohaterów.


Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów gry jest rozbudowany system modyfikowania samochodów. Gracze mogą wprowadzać szereg zmian nie tylko w wyglądzie nadwozia, ale także w parametrach technicznych, przystosowując pojazd do indywidualnych upodobań i preferowanego stylu jazdy. Ciekawą opcją jest możliwość stworzenia własnego pojazdu za pomocą części zdobytych w trakcie rozgrywki. Twórcy postarali się o zróżnicowanie modeli jazdy przeznaczonych zarówno dla mało doświadczonych graczy, jak i miłośników symulacyjnego charakteru rozgrywki.


The Crew cechuje się wysokiej jakości oprawą audiowizualną. Uwagę zwracają przede wszystkim starannie odwzorowane modele samochodów oraz mocno urozmaicone otoczenie tras, na których toczą się zmagania kierowców.
Źródła:
http://8bitchimp.com/crew-console-beta-dates-revealed/
http://www.gamespot.com/the-crew/images/
https://www.youtube.com/watch?v=oMtMcWQTi_Q

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz