wtorek, 18 listopada 2014

Najlepszy remaster na rynku? - fenomenalne pierwsze oceny GTA V na PS4


The PC, PS4 & Xbox One GTA 5 release is confirmed and pre-orders start today.


Grand Theft Auto V  na Xboksy One i PlayStation 4 trafiło dziś  (18 listopada). Embargo na publikację recenzji już jednak zeszło, więc dziennikarze branżowi na Zachodzie całkiem jawnie rozpływają się w zachwytach nad next-genowym dziełem Rockstara.Hardcore Gamer – 5/5
Będąc czymś więcej niż zwykłym bajerem, pierwszoosobowy tryb zupełnie zmienia sposób, w jaki doświadczamy gry. Nie spodoba się każdemu, lecz sam fakt, że taką opcję dodano, jest godny pochwały. Co więcej, mamy nowe pojazdy, bronie i zwierzęta, a jeśli wciąż Wam mało - dostaliśmy również ponad sto nowych piosenek w radiu.
Cheat Code Central – 4.9/5
To coś więcej niż świetna gra - jest niebezpiecznie blisko perfekcji, a nie zwykłem mówić tego o wielu tytułach. Przywiązanie uwagi do najdrobniejszych szczegółów wykracza poza to, do czego przyzwyczaili nas deweloperzy ponownie wydający swoje starsze gry.
GameSpot – 9/10
Pomijając drobne problemy z framerate'em w trakcie większych rozwałek, mamy do czynienia z prawdziwie definitywną wersją GTA V, zawieszająca wysoko poprzeczkę grom z otwartym światem i nie tylko. Jest piękna, prowokuje do myślenia i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Oceny większych zagranicznych serwisów prezentują się następująco:

Cheat Code Central – 4.9/5
GameSpot – 9/10
US Gamer – 4.5/5
Kotaku – Yes
God is a Geek – 10/10
Eurogamer.de – 10/10
XGN – 9/10
Metro – 10/10
Hardcore Gamer – 5/5
Post Arcade (National Post) – 9/10
Jak widzicie po cytatach niektórych z recenzentów, najczęściej zachwalany jest tryb FPP, sporo nowej zawartości oraz podkręcona grafika, zaś u nielicznych doszukać się można narzekania na drobne spadki wyświetlanych klatek na sekundę. Czy to przekona Was, by wrócić do Los Santos na PlayStation 4?


Źródła:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz